piątek, 20 marca 2015

Stempelkowe chmurki

Cześć! 

Jeszcze żyję, choć nie blogowo. Przyznaję, blogi odwiedzam, zbieram inspiracje i dobre porady, ale rzadko kiedy zostawiam po sobie ślad. 

Odwiedzaliście ostatnio Amethyst? Albo blog Red Rouge? Pierwsza z dziewczyn organizuje wspólne zakupy ze sklepu Nailland oraz Born Pretty Store. Przyznam, że zastanawiam się nad dołączeniem, bo jest kilka płytek BPS, które mnie kuszą. 

Red Rouge natomiast proponuje Projekt Stemplowej Maniaczki. Osobiście przyznam, że jestem prawie pewna zapisania się, choć powstrzymuje mnie skromna kolekcja płytek. Projekt rusza dopiero 6 kwietnia, także jest jeszcze chwila do zastanowienia się i nadrobienia zakupowych zaległości :D

A ja? Mimo, że brak mi zaparcia blogowego to paznokcie wciąż maluje, dla potomności pstrykając im zdjęcia telefonem, czasem wrzucając na instagrama. A poniżej, pozostając w temacie stempelków, nawiązując do dzisiejszego zaćmienia słońca (oglądałyście?) i jutrzejszego pierwszego Dnia Wiosny, chmurki. Ciepłych dni kochani :)
6 komentarzy:

 1. Bardzo ładna praca!! zdobienie czyste, estetyczne, ładny kształt pazurków, jestem na tak ! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że nie razi po oczach :) dziękuję :)

   Usuń
 2. super Ci wychodzą stempelki:)) nie wahaj się i wpisz się do projektu - to naprawdę świetna zabawa i dobra okazja do poznania innych zakręconych lakieromaniaczek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie masz rację, dziękuję :)

   Usuń
 3. ja nie wiem nad czym ty się zastanawiasz? Stempelki wychodzą Ci świetnie! Koniecznie musisz wsiąść udział w projekcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kochana jestes, że tak mówisz. Dzięki :*

   Usuń