Pokazywanie postów oznaczonych etykietą współpraca. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą współpraca. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 lutego 2016

Jestem z hybrydami!

Cześć :)

Troszkę mnie tu nie było. Ale już jestem i mam nadzieję, że tak pozostanie na dłużej :) Trochę się poukładałam, choć znów szukam pracy. Jednak mam w końcu czas na paznokcie! Swoje już odczekałam, więc spokojnie zdążyły urosnąć na pożądaną długość. Także powoli nadaje im właściwy kształt i już kombinuje co by na nich wyczarować :D

Przed Wami zdobienie, które było przygotowane specjalnie z myślą o projekcie Elizy, w którym niestety nie dałam rady wziąć udziału. Ale TO JEDNO zdobienie mnie tak zachwyciło, że po prostu musiałam je odtworzyć. No i proszę :)

sobota, 7 listopada 2015

W końcu jestem :) II Zakupowo w październiku i wrześniu

Cześć miśki moje kochane! Znów zniknęłam na straaasznie długo, ale już Wam opowiadam dlaczego. W ogóle strasznie za Wami tęskniłam :(( A to wszystko dlatego, że zaczęłam studia podyplomowe i podjęłam pracę. Praca niestety ostatnio wymagała nadgodzin, a studia wypadają w weekendy, także mimo iż nie robię fizycznie, to i tak wracam wykończona. To wszystko przez 3 miesiące wakacji po obronie i nic nie robieniu! Ale czuję, że powoli zaczynam się wdrażać, więc może w końcu ogarnę się czasowo i zacznę wyrabiać :D Powiem Wam szczerze, że dobrze, iż przed tymi nowinkami zrobiłam sobie hybrydy, bo chyba bym chodziła z golaskami! Ale hybrydy ściągnęłam wczoraj, także zaraz pędzę i będę malować (w końcu!) :D

Na mały rozruch pokaże Wam co spłynęło do mnie ostatnimi czasy. Jest tu sporo zaległości (zakupy z września), paczka współpracowa i łupy z targów (które częściowo pokazywałam na instagramie). Miłego oglądania! :)

Na początek zakupy z Aliexpress - płytki z serii BC. Miałam pewne obawy co do ich jakości, ale na szczęście były one bezpodstawne! Wzory są cudowne i te, które próbowałam (a próbowałam większość) odbijają się pierwszorzędnie! :D


niedziela, 13 września 2015

Ukochane naklejki!

Uwielbiam całopaznokciowe naklejki wodne, o czym pewnie już pisałam nie raz. Są bardzo efektowne, a wymarzone paznokcie uzyskujemy prawie że w 3 minuty przy minimalnym nakładzie siły i energii. Od normy nie odstają kolejne naklejki od Born Pretty Store, które miałam przyjemność ostatnimi czasami testować. Znalazłam je w środku współpracowej paczuchy, którą pokazywałam Wam przy okazji lipcowych zakupów.

środa, 9 września 2015

Szablonowo od BPS

Szablony do mani marzyły mi się od dawien dawna. Jak tylko zobaczyłam te cuda na instagramie - promowane przez blogerki naklejki TwinkledT, oczy mi się zaświeciły. Jednakże wejście na samą stronę sklepu i ogarnięcie cen szybko zgasiły mój entuzjazm.

Gdy tylko zobaczyłam podobne szablony w sklepie Born Pretty Store w dziale Nail Art wiedziałam, że muszę je wypróbować. Bez wahania zdecydowałam się na nie podczas propozycji współpracy. Tak więc oto i one!


czwartek, 3 września 2015

piątek, 7 sierpnia 2015

Palma mi odbija! czyli pierwszy tydzień SNSC

Summer Nail Stamping Challenge organizowany przez Trii ruszył już z kopyta. Część dziewcząt pochwaliła się już swoimi dziełami, część jeszcze ma czas. Termin zgłoszeń z pierwszego tygodnia mija właśnie dziś, także szybciutko pokazuje co ja zmalowałam :)


środa, 5 sierpnia 2015

Zakupowo w lipcu || Współpracowa paczucha

Hej hej! Półmetek wakacji już sa nami. Wszyscy, którzy narzekali, że zimno, że brzydko - teraz pewnie skaczą z radości przy okazji upałów. Ja jednak się roztapiam...

Dla ochłody kubeł zimnej wody w postaci rachunku sumienia. Zapraszam więc na małego tasiemca, w którym przedstawię Wam moje zakupy, które popełniłam w zeszłym miesiącu :)

Na początek zestaw lakiery do stempli od znanej wszystkim stemplomaniaczkom B. Taka mała nagroda za udaną obronę magisterki :)


sobota, 11 lipca 2015

Trójkątne ćwieki w 3 wersjach

Doskonale znacie ćwieki jako malutkie, drobniutkie, kolorowe kropeczki. A znacie je w formie trójkącików? Charakternych, metalowych, lekko wyżłobionych trójkącików? :)


Ćwieki dostałam w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store. Jeśli Wam się podobają wystarczy kliknąć w ten oto tu LINK. Jeśli zaś wolicie małe kolorowe kropeczki - zapraszam do działu "nail art" :) Obecnie są w przecenie i kosztują 2,11 $.

Same ćwieki jak widzicie są srebrne, metalowe i delikatnie wyżłobione. Pod blaszką jest taka jakby guma, dzięki której jest lepsza przyczepność do lakieru. 

piątek, 10 lipca 2015

Różowa pepitka (BP-L 006)

Gdy tylko zobaczyłam tę płytkę oczy mi się zaświeciły i mówiły "Muszę ją mieć". Oczyma wyobraźni widziałam ją w milionach zdobień zarówno jako tło, jak i temat przewodni. Niestety w momencie, gdy płytka wpadła mi w łapki nie miałam zupełnie pojęcia co z nią zrobić. W żadnym wypadku to nie jest wina płytki, o nie! Uprzejmie uciekła mi wena :)


poniedziałek, 6 lipca 2015

Matowe kwiatki

Hej hej! Lubicie ćwieki? Mam nadzieję, że tak, booo... Dziś chciałabym Wam pokazać ćwieki od Born Pretty Store. Otrzymałam je w woreczku strunowym w ilości około 50 sztuk - 50 różnokolorowych świecidełek!


sobota, 13 czerwca 2015

Całopaznokciowe naklejki V2 + gorzkie żale

Sobota 13-tego. Cóż może być piękniejszego?
A tak na serio - wczoraj, 12 czerwca, był Dzień Stylistek Paznokci. Świętowałyście go w jakiś sposób? Bo ja przyznam, że spędziłam go wyjątkowo, szczególnie jak na siebie - w przypływie głupoty ścięłam wszystkie paznokcie na zero. ZERO! Kompletny szczyt debilizmu zwracając uwagę na fakt, że nie lubię krótkich paznokci u siebie. Nie podobają mi się. Nie mam na nie kompletnie pomysłu. I kojarzą mi się z czasami, kiedy je obgryzałam, więc tym bardziej mi się nie podobają. Najchętniej obcięłabym obie ręce w nadgarstkach i schowała ze wstydu pod łózko. 

Nawiązując.. Na razie będę wrzucać jakieś stare zdobienia (dobrze, że mam kilka w zapasie. źle, że tylko KILKA). A potem.. potem nie wiem co. A na razie pokazuję, co obiecałam.

Tadam! Całopaznokciowe naklejki v2:


poniedziałek, 8 czerwca 2015

niedziela, 24 maja 2015

Los się do mnie uśmiecha, czyli pierwsza współpraca

Wiele z Was na pewno nie raz robiło zakupy w Born Pretty Store. Sklep zachwyca wielością produktów nie tylko do paznokci, które u nas zwyczajnie nie są dostępne lub po prostu droższe. Sama wielokrotnie wcześniej robiłam tam zakupy, nie tylko paznokciowe :) 

Jakiś czas temu jeden z moich postów skomentowała Tina, przedstawicielka firmy Born Pretty Store, zapraszając do współpracy. Miałam kilka wątpliwości, jednakże szybko zostały one rozwiane i dogadałyśmy się. Dzisiaj więc mogę pochwalić się Wam, co dostałam w ramach właśnie tej współpracy.