niedziela, 20 marca 2016

Wiosna u drzwi, czyli kwiaty dla Trii! :)

Cześć misiaczki!

Doniosły mi ptaszki, że dziś pierwszy dzień wiosny! Adekwatnie do zbliżającej się wspomnianej już wiosny, ja sobie grzecznie siedzę zawinięta w kocyk jak naleśnik. Ale taki z łapkami, żeby można było pisać :) Szczerze muszę się Wam przyznać, że nawet nie wiem jaka była dzisiaj pogoda w Trójmieście - zajęcia przez cały dzień robią swoje ^^

Na to wiosenne przesilenie też silnie reagują moje paznokcie - wszystkie poszły pod nóż. Nie mam pojęcia co wymyślę na następny tydzień wyzwania, ale mam nadzieję, że coś uda mi się odkopać w starszych zdobieniach :) 

Koniec marudzenia! Dziś na tapecie motyw kwiatów. U mnie są to kwiatkowe stemple i motylki (a co tam! :)) z płytki BP-L 008, którą z pewnością znajdziecie na stronce Born Pretty Store.


Tłem jest przepiękny Sleeping Beauty 130 od Semilac. Uwielbiam go! To piękna, lekko neonowa brzoskwinka, która cudownie wygląda na paznokciach. Szczególnie kiedy wiosna puka nam już w okna :)






Co do stempli - znów posłużyła mi Sinner Lady oraz Black Saint od Colour Alike. Pięknie stemplują (zresztą same widzicie jak cudownie sobie radzą), no i delikatnie skrzą w słońcu :)

Wisienką (a może wisienkami) są kolorowe ćwieki, które umieściłam w centrum kwiatków. Niestety nie powiem Wam skąd dokładnie są, jednakże typuję Born Pretty Store lub niezastąpione Aliexpress.




To by było tyle na dziś. Dziękuje tym, które wytrwały do końca dzisiejszą opowieść :) Czy według Was takie kwiatki nadadzą się na wyzwanie u Trii? A może jest zbyt smutno przez czarne stemple?

Jestem szalenie ciekawa Waszych opinii!

Trzymajcie się ciepło! :*

PS. Albo ja coś zepsułam albo InLinkz nawalił - jest 20 marca, godz. 23:18 a ja nie mogę dodać swojego linka do listy!!! :((






czwartek, 10 marca 2016

Ptaszki na drzewie, czyli wiosenne wyzwanie u Trii!

Cyk cyk cyk... Czas działa na moją niekorzyść. Już za parę chwil mija termin wrzucania zdobień na stemplowe wyzwanie u Trii, jakbym nie mogła tego ogarnąć wcześniej :D No ale cóż, cieszę się, że jednak udało mi się coś zmalować :)

Szczerze dużego wyboru z stemplowym motywem ptaków nie miałam. Do wyboru było tylko płytka BP-75 lub FLOWERS-16 - ostatecznie padło na tą drugą. Zdobienia wykonałam dwa, jednakże pierwsze próba wyszła kompletnie nie moja. W ostatecznej wersji czuję się o niebo lepiej. Ale koniec gadania - oto moja wersja na wyzwanie u Trii: 


środa, 24 lutego 2016

Jestem z hybrydami!

Cześć :)

Troszkę mnie tu nie było. Ale już jestem i mam nadzieję, że tak pozostanie na dłużej :) Trochę się poukładałam, choć znów szukam pracy. Jednak mam w końcu czas na paznokcie! Swoje już odczekałam, więc spokojnie zdążyły urosnąć na pożądaną długość. Także powoli nadaje im właściwy kształt i już kombinuje co by na nich wyczarować :D

Przed Wami zdobienie, które było przygotowane specjalnie z myślą o projekcie Elizy, w którym niestety nie dałam rady wziąć udziału. Ale TO JEDNO zdobienie mnie tak zachwyciło, że po prostu musiałam je odtworzyć. No i proszę :)

środa, 2 grudnia 2015

...

Cześć. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. W sumie mam, ale to samo co ostatnio, także w sumie się nie liczy. Sypie się trochę i przestaje ogarniać swoje życie. Zdecydowanie mi się to nie podoba, dlatego staram się walczyć o siebie, ale to pochłania mój cały czas. Muszę skończyć łudzić Was i siebie, że za chwilę wyskoczę z pudełka z okrzykiem, że już jestem i Was nigdy nie zostawię. Na razie to nie ten czas. Wrócę do Was, bo tęsknie przeokrutnie. Bo brakuje mi Was i Waszych uśmiechniętych postów. Chciałabym umieć określić jakiś okres, konkretną datę, ale nie dam rady, przepraszam. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że o mnie nie zapomnicie :)

niedziela, 15 listopada 2015

Słodycze dla Elizy! czyli pierwszy tydzień projektu

Jestem. Zakichana, zasmarkana, ale jestem. Niech żyją studia podyplomowe jako odskocznia od pracy. Jupi! Mózg wycieka mi uszami. 

Panokcie. Tak. O tym miałam pisać. Eliza organizuje projekt, ale to pewnie wszystkie doskonale wiecie. W pierwszym tygodniu tematem przewodnim są słodycze. Osobiście jestem wielką fanką, ale w brzuszku, a nie na paznokciach. Ale nic to - są! W ostatnim momencie się chyba wyrobiłam, bo malowałam pazurki wczoraj w nocy ^^ 

sobota, 7 listopada 2015

W końcu jestem :) II Zakupowo w październiku i wrześniu

Cześć miśki moje kochane! Znów zniknęłam na straaasznie długo, ale już Wam opowiadam dlaczego. W ogóle strasznie za Wami tęskniłam :(( A to wszystko dlatego, że zaczęłam studia podyplomowe i podjęłam pracę. Praca niestety ostatnio wymagała nadgodzin, a studia wypadają w weekendy, także mimo iż nie robię fizycznie, to i tak wracam wykończona. To wszystko przez 3 miesiące wakacji po obronie i nic nie robieniu! Ale czuję, że powoli zaczynam się wdrażać, więc może w końcu ogarnę się czasowo i zacznę wyrabiać :D Powiem Wam szczerze, że dobrze, iż przed tymi nowinkami zrobiłam sobie hybrydy, bo chyba bym chodziła z golaskami! Ale hybrydy ściągnęłam wczoraj, także zaraz pędzę i będę malować (w końcu!) :D

Na mały rozruch pokaże Wam co spłynęło do mnie ostatnimi czasy. Jest tu sporo zaległości (zakupy z września), paczka współpracowa i łupy z targów (które częściowo pokazywałam na instagramie). Miłego oglądania! :)

Na początek zakupy z Aliexpress - płytki z serii BC. Miałam pewne obawy co do ich jakości, ale na szczęście były one bezpodstawne! Wzory są cudowne i te, które próbowałam (a próbowałam większość) odbijają się pierwszorzędnie! :D


wtorek, 20 października 2015

Kwieciście na dwa!

Chciałabym powiedzieć, że zaczęło mi się troszkę w życiu układać. W sumie to się zaczęło, ale nie wiadomo jak się skończy. Będę się chwalić jeśli pójdzie dobrze - trzymajcie kciuki :)

Zrobiłam porządki na blogrollu i bloglovinie. Pozwoliłam sobie zostawić tylko blogi, które czytam z przyjemnością, a nie wszystkie jak leci. Może ten zabieg uprości mi dostęp do Was :))

W kwestii paznokciowej coś tworzę, ale nijak nie mam pomysłu jak zrobić zdjęcia. Kiedy je zrobić... Trochę jednak brakuje słoneczka w Gdańsku. U Was też jest go malutko? Na szczęście mam co nieco zachomikowane, dlatego dzisiaj ciąg dalszy kwiatomanii! :D

Na początek zdobienie, które tworzyłam z myślą o wyzwaniu u Terii - same na pewno domyślacie się jaki był temat przewodni :) Miało być ombre w tle i odwrotne ombre w przypadku hawajskich kwiatów. Jak wyszło? Same widzicie... Tło z płytki BP-L006, kwiaty odnalazłam na Flowers-20. Z samego zdobienia ostatecznie nie byłam zadowolona, dlatego nie wzięłam udziału w projekcie. Taki los...


środa, 14 października 2015

Kwieciście na raz

Wieeeeem, dawno mnie tu mnie było! Aż mnie wyrzuty sumienia zżerają... Czy mam coś na swoją obronę? Nie wiem. Pogoda... Pogoda w sumie zachęca do zabaw z paznokciami, ale już nie do zdjęć. Cały czas przeglądam oferty pracy, wysyłam CVki, jeżdżę do domu. I tak lecą, dzień po dniu... 

Pazurki na szczęście rosną zdrowo, także liczę, że w końcu się zbiorę i zacznę działać znów poważniej :) Z chęcią pochwaliłabym się Wam moim zakupami październikowymi, ale od miesiąca wciąż czekam na paczuchy od BPS i z Ali. Czemu one idą tak dłuuugo?

Na kompie spędzam o niebo mniej czasu niż choćby 3 miesiące temu, dlatego też odczuły to Wasze blogi. Niebezpiecznie wciągnęła mnie gra na telefony Contest of champion oraz programy Kossakowskiego. Znacie? Lubicie?

Pokaże Wam więc dzisiaj troszkę archiwalne zdobienia. Mam nadzieję, że któreś wpadnie Wam w oko :) Na początek więc zdobienie lipcowe, a do tego na okrągło. Graniciak od Wibo, ukochany neonek by Vipera i oczywiście stempel z płytki BP-28.


wtorek, 29 września 2015

Zaległości SNSC

Pamiętacie jeszcze Summer Nail Stamping Challenge organizowany przez Trii ? Niestety nie dałam rady tworzyć zdobień we właściwym czasie, a że zżerały mnie wyrzuty sumienia to nie mogłam tego nie nadrobić. Dlatego dziś z przyjemnością (mniejszą lub większą) prezentuje mani z pozostałych mi dwóch tygodni :)

Na pierwszy ogień tydzień 3 czyli paznokcie marynarskie :) Choć bardzo mi się podobają, nigdy jakoś nie miałam okazji ich przygotować. Poniższe mani było tworzone na hybrydzie (białej syrence), do tego w towarzystwie stempli i naklejek. Szczerze byłam baaardzo z niego zadowolona :)


środa, 23 września 2015

Na przekór jesieni

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni, wiecie? A ja się tak ładwo nie dam! Nie poddam się! W mojej duszy wciąż grzeje ciepełko i przyjemny letni wietrzyk, i letni deszcz, który uwielbiam!

Dlatego na przekór jesieni neony! Kolorowe, żywe i wesołe neony :D


wtorek, 22 września 2015

Konkursowe słodziaki

Hybrydy zdecydowanie rozleniwiają człowieka. Trwały manicure bez odprysków, lśniący tak samo jak pierwszego dnia nie skłania do zmieniania mani co 2 dni. Bardzo wygodne rozwiązanie, zdecydowanie :)

Jednakże z hybrydami na razie koniec, zasmarkana i zakatarzona wracam do tradycyjnych lakierów. Na początek zdobienie, które zrobiłam na konkurs u Trii, może widziałyście je już na Jej blogu :)

niedziela, 13 września 2015

Ukochane naklejki!

Uwielbiam całopaznokciowe naklejki wodne, o czym pewnie już pisałam nie raz. Są bardzo efektowne, a wymarzone paznokcie uzyskujemy prawie że w 3 minuty przy minimalnym nakładzie siły i energii. Od normy nie odstają kolejne naklejki od Born Pretty Store, które miałam przyjemność ostatnimi czasami testować. Znalazłam je w środku współpracowej paczuchy, którą pokazywałam Wam przy okazji lipcowych zakupów.

środa, 9 września 2015

Szablonowo od BPS

Szablony do mani marzyły mi się od dawien dawna. Jak tylko zobaczyłam te cuda na instagramie - promowane przez blogerki naklejki TwinkledT, oczy mi się zaświeciły. Jednakże wejście na samą stronę sklepu i ogarnięcie cen szybko zgasiły mój entuzjazm.

Gdy tylko zobaczyłam podobne szablony w sklepie Born Pretty Store w dziale Nail Art wiedziałam, że muszę je wypróbować. Bez wahania zdecydowałam się na nie podczas propozycji współpracy. Tak więc oto i one!


poniedziałek, 7 września 2015

Kolorowe nitki ciągutkowe

Cześć miśki!

Marzą mi się ostatnio glitterki i brokaciki... (I na nowe lakiery też, ale ostatnimi dniami troszkę zainwestowałam w hybrydy i akcesoria do nich potrzebne, także wiecie...) .To jest w ogóle takie pokręcone, że u kogoś super, że smaczka na nie niby mam, ale jakoś na własnych pazurach daleko mi do realizacji. Ale za namową Mary (kusicielka!) idą do mnie klipsy do ściągania hybryd, także może niedługo się to zmieni :)

Dzisiaj mani takie dziwne, bo bez stempli. I bez naklejek. I w ogóle prawie bez niczego. Przewinęło mi się kilka razy przed oczyma, wrzucone w folder z inspiracjami. Dziś mani ciągutkowe! (jak krówki! :)


czwartek, 3 września 2015

środa, 2 września 2015

Obronione!


Troszkę mnie tu zabrakło ostatnio... Zaczęło się od złamanego paznokcia, przez upały, zepsuty komputer, urodziny i pobyt w domu rodzinnym. A już myślałam, że w sierpniu pobiję mój rekord postów w miesiącu w ilości 9 sztuk. No cóż, może w tym miesiącu się uda :)

Jakie plany na wrzesień? Na razie jestem na bezrobociu, troszkę znów będę w rozjazdach. Posta z nowościami sierpniowymi nie będzie, bo kupiłam tylko zmywacz do paznokci bazę peel off z BPS, która przyszła do mnie potłuczona :/ Myślicie, że warto to gdzieś reklamować?

Pokażę Wam dziś mani, które miałam na obronie. Czułam się w nich zdecydowanie rewelacyjnie! 


piątek, 21 sierpnia 2015

Kwiaty w klasyce

Poddaję się. Pytanie do moich drogich lakieromaniaczek: Czy oddajecie swoją drogocenne pazurki w łapki "wykwalifikowanych" kosmetyczek? Czy jesteście zadowolone? Ja po przekopaniu pół Internetu mam dość. A po obejrzeniu galerii "kosmetyczek" mam dość jeszcze bardziej :/ Bardzo duży będzie przypał jeśli będę malowała 4 paznokcie, a jeden owinę plastrem? :D Serio, szkoda mi je teraz wszystkie skracać :((

A teraz pytanie za 100 punktów. Czy za marynarskie paznokcie może podciągnąć zwyczajny manicure, ale sfotografowany na tle morza? :D Nie no, żarcik taki :) Poniżej prostota w klasyce: biel, czerń i czerwień. 


czwartek, 20 sierpnia 2015

Jak w labiryncie

Cześć misiaczki!

Część z Was może widziała na instagramie <KLIK> lub facebooku <KLIK>. iż 2 dni temu nieszczęśliwie złamałam paznokcia. Przede wszystkim chciałabym Wam podziękować za okazane wsparcie, zawsze się człowiekowi robi cieplej na serduchu :* Wśród komentarzy padła również propozycja przedłużenia paznokcia hardem. Próbowałam - szukałam, pytałam i dzwoniłam. Wśród znajomych nikt, wśrod ich znajomych również, dzwoniłam po dziewczynach ogłaszających się na OLX - na wieść o potrzebie naprawienia jednego paznokcia (najlepiej żelem, bo jak to hardem? przecież to miękkie jest i się NIE DA) odsyłały mnie z kwitkiem, no chyba że bym chciała wszystkie, do tego najlepiej z hybrydą w komplecie... Jutro ostatnie podejście - jak się nie uda, wszystkie pójdą pod nóż :/

A w ogóle, żeby dopełnić moje cudowne szczęście - wczoraj zjechałam na 2 tygodniowe wakacje do domu rodzinnego. Wzięłam pół kolekcji lakierów, wszystkie płytki... Zgadnijcie czego nie wzięłam? Tak. Stempla.

Summa summarun: Trii, wybacz, ale to chyba by było na tyle w kwestii Twojego cudownego challengu stemplowego. Wybacz :*

Mani na dzisiaj niby proste, a tu labirynt. Niebieski neonek, biały Rimmel. płytka JQ-L03.


niedziela, 16 sierpnia 2015

Twin mani z belgijską

Hej hej!

Jakiś czas temu miałyście okazję zobaczyć Twin mani z Trii <KLIK> . Dziś zaś zapraszam Was na spotkanie z pazurkami Asi z bloga belgijska! :)


Wspólnymi siłami wybrałyśmy trzy kolory: czarny, żółty i niebieski oraz wzór z płytki BPL-024 (dolny rząd, trzeci od prawej).

czwartek, 13 sierpnia 2015

Owocowo! - drugi tydzień SNSC

Wysokie temperatury zdecydowanie nie sprzyjają żadnym zdobieniom. Najchętniej nosiłabym cały czas jasne kolory (pastele <3) i do tego najchętniej solo.

Tak z innej beczki mam ochotę kupić kilka lakierów. Pasteli i gliterków. Ale nie mogę, nie mam miejsca na półeczce :((

Koniec gadania po próżnicy! Przed Wami zdobienie specjalnie na Summer Nail Stamping Challenge organizowane przez Trii :) Oczywiście żadnej owocowej płytki nie mam (nie moje klimaty), ale wybroniłam się (chyba) listkami. Zapraszam !